JAK SKUTECZNIE ZWALCZYĆ BÓLE KRĘGOSŁUPA BEZ KONIECZNOŚCI WYKONYWANIA MONOTONNYCH ĆWICZEŃ I KORZYSTANIA Z POMOCY
REHABILITANTA CZY FIZJOTERAPEUTY

Zapomnij o wyniszczającym Ciebie bólu kręgosłupa i wizytach u rehabilitantów, które pochłaniają Twój czas i pieniądze. Dowiedz się jak poprawić stan swojego kręgosłupa i poprawić swoje zdrowie oraz życie oszczędzając pieniądze, które wydajesz na rehabilitację.

Zanim umówisz się ze mną na rozmowę przeczytaj to:

Osobami, które przychodzą po moją pomoc są głównie kobiety (75%) zmagające się z bólami kręgosłupa, które mają swoje różne podłoża.

Przychodzą zmęczone i często sfrustrowane tym jak mocno ból przeszkadza im w codziennym życiu, jak często im doskwiera i ile czasu i pieniędzy muszą poświęcić aby choć w części uśmierzyć ból.

Pomagam takim osobom poznać na nowo swoje ciało i odkryć zbawienną moc, jaką ma prawidłowa technika marszu z kijami. Nie wiem czy wiesz, że aż 95% osób uprawia nordic walking w sposób niewłaściwy i przez to nie uzyskuje pozytywnych efektów, jakie daje ten sport! Prawda jest taka, że o ile nordic walking to chodzenie z kijami, to nie każde chodzenie z kijami to nordic walking. Moi podopieczni z kolei wzmacniają 90% swoich mięśni, które są tak bardzo ważne w naszej postawie ciała, a które przez obecny tryb życia nie pracują prawidłowo, co finalnie prowadzi do problemów z kręgosłupem. Co jednak najważniejsze mogą wreszcie odetchnąć od bólu i cieszyć się życiem w pełni – bez tabletek i wizyt u specjalistów!

Ta rozmowa jest dla osób, które chcą poprawić swoje zdrowie, kondycję oraz nastrój. Porozmawiaj ze mną jeśli chcesz mądrze naprawić swoje ciało bez marnowania pieniędzy na leki i rehabilitację oraz uwolnić się od problemów, które Ciebie uwięziły czy ograniczały.

Rozmowa do niczego nie zobowiązuje – jest BEZPŁATNA. Dlaczego?

Ponieważ wiem, że po indywidualnym przeanalizowaniu sytuacji i przedstawieniu konkretnego planu na poprawę jakości życia, większość osób (ok. 65%) z którymi rozmawiam decyduje się na współpracę ze mną.

Najważniejsze co chcę podkreślić – rozmowa do niczego nie zobowiązuje i nie musisz korzystać z mojej pomocy.

Wybierz odpowiedni dla siebie termin rozmowy

Dlaczego ja i skąd wiem, że mogę Ci pomóc?

Jeszcze kilka lat temu byłam w tym samym miejscu, w którym prawdopodobnie Ty jesteś teraz.

Praca przed komputerem od rana do wieczora, spotkania, obsługa klientów – biznesowa rzeczywistość znana tak wielu osobom.

Bóle kręgosłupa pojawiały się u mnie bez zapowiedzi utrudniając funkcjonowanie i ograniczając moje możliwości. Problemy ze zdrowiem frustrowały mnie i to nie tylko ze względu na powracający ból, ale również dlatego, że zmieniały moje plany na dany dzień, uwięziona w bólu nie mogłam poświęcić się na tyle dzieciom i mężowi na ile bym chciała, musiałam zrezygnować z wielu aktywności sportowych, które uwielbiam.

Przez kilka lat regularnie korzystałam z pomocy fizjoterapeuty, wykonywałam monotonne ćwiczenia, aby ból zniknął i już nigdy się nie pojawił. Niestety zawsze wracał.

Pewnego dnia postanowiłam wrócić profesjonalnie do sportu, który uprawiałam wiele lat temu, zanim pojawiły się u mnie problemy z kręgosłupem, a mianowicie do nordic walking. Było to dla mnie ponownym odkryciem jaki zbawienny wpływ na moje ciało ma prawidłowa technika marszu, jak uruchomiła mięśnie całego mojego ciała, włącznie z tymi, które podtrzymują naszą postawę. Od powrotu do tego sportu problemy z kręgosłupem zniknęły, nie korzystam już z pomocy fizjoterapeuty i cieszę się życiem wolnym od bólu, leków i zastrzyków.

Jestem certyfikowaną trenerką nordic walking i pomogłam już wielu ludziom wyjść z bólu, poprawić swoją kondycję i uzyskać lepsze samopoczucie. Już po pierwszych treningach moi podopieczni dzwonią wyrażając swoje zaskoczenie z faktu, że czują mięśnie których nigdy wcześniej nie czuli. Ba, niektórzy mówią, że nie wiedzieli, że co niektóre mięśnie w ogóle mają! Widzą, jak gubią nadmiarowe kilogramy, co wspomaga jeszcze bardziej powrót do życia bez problemów z kręgosłupem.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak może wyglądać Twój powrót do życia bez bólu zapraszam Cię na niezobowiązującą rozmowę.

Zobacz co sądzą o współpracy ze mną Ci, którzy się na nią zdecydowali