„Nordic Walking – aktywnie, świadomie, bezpiecznie” z Asią Rynas – Krępkowice

Ktoś kiedyś powiedział „nordic walking to chodzenie z kijami ale nie każde chodzenie z kijami to nordic walking”. Jak to możliwe? O tych różnicach (i nie tylko) będziemy między innymi rozmawiać podczas warsztatów w magicznym Dworku Krępkowice. Na zajęciach praktycznych z kolei nauczę Cię, jak prawidłowo chodzić z kijami tak by ta aktywność sportowa była nie tylko bezpieczna i przyjemna dla Ciebie, ale przynosiła także efekty jakie od niej oczekujesz.

Nie wiem czy wiesz, że chodzenie z kijami jest dosłownie dla każdego! Nie ma znaczenia ile masz lat i jaką masz kondycję. Nordic walking sprawi, że poczujesz się młodziej, nabierzesz formy i przy okazji zgubisz kilogramy. Dla mnie nordic walking to nie tylko sport, ale przede wszystkim styl życia. Dzięki niemu pomimo, że:
• pędzę, to czuję, że żyję wolniej,
• daję sobie w kość, to się relaksuję,
• uciekam do lasu, to czuję, że naprawdę jestem i żyję.
Mam cichą nadzieję, że podczas warsztatów uda mi się Ciebie zarazić fascynacją do nordic walking i poczujesz to samo.

CO NA CIEBIE CZEKA?
RUCH: poranne ćwiczenia, które spokojnie rozbudzą Twoje ciało, zajęcia praktyczne i teoretyczne nordic walking, na których będziemy uczyć się i doskonalić prawidłową technikę chodzenia z kijami, spacery w otoczeniu pięknej natury (np. do 700-set letniego dębu Świętopełka), gry i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu
RELAKS: medytacja, czas spędzony w pięknym ogrodzie i na łonie natury w ciszy i spokoju.
OBŁĘDNE JEDZENIE: wegetariańskie posiłki, które są jednocześnie lekkie i energetyczne
KLIMAT: uśmiech, radość i dobra energia, która naładuje Cię pozytywnie
DODATKOWO: możliwość skorzystania z sesji Access Bars (uwalniający zabieg odblokowujący przepływ energii) oraz refleksologii stóp; możliwość wypożyczenia rowerów.

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?
Dla każdego, kto chce się oderwać się od codziennych obowiązków, odpocząć, złapać dystans od otaczającego świata, a przy okazji nauczyć się lub doszlifować prawidłową technikę chodzenia z kijami, dowiedzieć się jak planować trening by był on efektywny. Pamiętaj, nie musisz mieć doświadczenia. Wystarczająca będzie Twoja chęć i dobry nastrój. Resztą zajmę się ja.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?
Dworek Krępkowice – dworek z ponad stuletnią historią, położony na skraju lasu, otoczony drzewami, polnymi wzgórzami. Na gości czeka nietuzinkowe wege jedzenie przygotowywane z produktów lokalnych i własnych upraw.

DOJAZD?
We własnym zakresie – w przypadku braku środka transportu proszę o informację. Postaram się temu zaradzić.

KIEDY?
Termin: 11-13 sierpnia 2023 r. (od piątku do niedzieli)

CENA?
990 zł od osoby (od piątku do niedzieli) i obejmuje:
• zakwaterowanie w pokoju 2/3 osobowym (2 doby),
• wyżywienie 3 posiłkowe,
• całodzienny dostęp do wody, herbaty, kawy, owoców,
• zaplanowane zajęcia i warsztaty,
• możliwość skorzystania z rowerów.

Jeżeli udało mi się Ciebie przekonać do siebie, odezwij się :)

Z chęcią poznam Ciebie i Twoje potrzeby, a potem potrenujemy.