O mnie

Cześć,
pozwól, że opowiem Ci coś o sobie 🙂

Nie uwierzysz, ale jeszcze kilka lat temu byłam w takim o to miejscu…

… praca przed komputerem od rana do wieczora, spotkania, obsługa klientów – biznesowa rzeczywistość znana tak wielu osobom.

Bóle kręgosłupa pojawiały się u mnie bez zapowiedzi utrudniając funkcjonowanie i ograniczając moje możliwości. Problemy ze zdrowiem frustrowały mnie i to nie tylko ze względu na powracający ból, ale również dlatego, że zmieniały moje plany na dany dzień, uwięziona w bólu nie mogłam poświęcić się na tyle dzieciom i mężowi na ile bym chciała, musiałam zrezygnować z wielu aktywności sportowych, które uwielbiam.

Przez kilka lat regularnie korzystałam z pomocy fizjoterapeuty, wykonywałam monotonne ćwiczenia, aby ból zniknął i już nigdy się nie pojawił. Niestety zawsze wracał.

Pewnego dnia postanowiłam wrócić profesjonalnie do sportu, który uprawiałam wiele lat temu, zanim pojawiły się u mnie problemy z kręgosłupem, a mianowicie do nordic walking. Było to dla mnie ponownym odkryciem jaki zbawienny wpływ na moje ciało ma prawidłowa technika marszu, jak uruchomiła mięśnie całego mojego ciała, włącznie z tymi, które podtrzymują naszą postawę. Od powrotu do tego sportu problemy z kręgosłupem zniknęły, nie korzystam już z pomocy fizjoterapeuty i cieszę się życiem wolnym od bólu, leków i zastrzyków.

Jestem certyfikowaną trenerką nordic walking i pomogłam już wielu ludziom wyjść z bólu, poprawić swoją kondycję i uzyskać lepsze samopoczucie. Już po pierwszych treningach moi podopieczni dzwonią wyrażając swoje zaskoczenie z faktu, że czują mięśnie których nigdy wcześniej nie czuli. Ba, niektórzy mówią, że nie wiedzieli, że co niektóre mięśnie w ogóle mają! Widzą, jak gubią nadmiarowe kilogramy, co wspomaga jeszcze bardziej chęć do regularnych treningów.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak może wyglądać Twój powrót do życia zapraszam Cię na niezobowiązującą rozmowę.

zaangażowania 100%
efektów 99%
konkretów 100%

Jeżeli udało mi się Ciebie przekonać do siebie, odezwij się 🙂

Z chęcią poznam Ciebie i Twoje potrzeby, a potem potrenujemy.