Plany treningowe

STANDARD

plan treningowy dla osób zarówno początkujących jak i tych, które już chodzą z kijami ale chcą trenować w sposób efektywny. Program zakłada 2 treningi w tygodniu, które pozwolą Ci na stopniową poprawę kondycji, wzrost siły mięśni, ramion i nóg. Na program będą składały się treningi wzmacniające, dystansowe oraz interwałowe. Oczywiście treningi będą dostosowane do Twoich możliwości. Co prawda nie jestem dietetykiem ale możesz liczyć na moje sugestie co do diety. 

149 zł/msc, 800 zł/6msc

PRO

Plan treningowy dla osób, które chcą trenować systematycznie i osiągnąć znaczną poprawę wydolności i siły mięśniowej. Program ten zakłada 3 treningi w tygodniu, 2 analizy wideo techniki chodzenia w miesiącu. W tym planie znajdziesz treningi wzmacniające, dystansowe, a także interwałowe. Oczywiście treningi będą dostosowane do Twoich możliwości. Nie jestem dietetykiem ale możesz liczyć na moje sugestie co do diety.

199 zł/msc, 1100 zł/6msc

Moja rola nie skończy się jednak w momencie przygotowania planu treningowego dla Ciebie (jak to jest w większości przypadków)

Gwarantuję Ci stały kontakt online (WhatsApp), gdzie nie tylko będę analizować Twoje treningi, ale także wspierać Cię i motywować w chwilach słabości. Czy to działa? Tak! Prowadzę wiele osób właśnie w tym systemie i efekty są imponujące. Przykładowo jedna z osób, która jest pod moją opieką stara się zrzucić zbędne kilogramy. Codzienna dawka pozytywnej energii, jaką ode mnie otrzymuje i wsparcie w chwilach kryzysu, motywuje ją do działania. Efekt? W 11 tygodni zgubiła ponad 10 kg!!! 

Przed

IMG_2964_4

Po

Jeżeli udało mi się Ciebie przekonać do siebie, odezwij się 🙂

Z chęcią poznam Ciebie i Twoje potrzeby, a potem potrenujemy.